NOVO Centro de Saúde Sí !!!!

Bienvenidos a Portal de Noticias Cedeira OnLine Café Bar A MARINA!

     Menú
· Home
· Archivo de Noticias
· Buscar
· Contáctese
· Encuesta
· Enlaces
· Enviar Noticia
· Estadísticas
· Temas

     Online
Actualmente hay 24 invitados, 0 miembro(s) conectado(s).

Eres un usuario anónimo. Puedes registrarte aquí

     Información


Concello de Cedeira

PHP-Nuke Espanol

Hosting Nuke

 Concello de Cedeira - Municipais Maio 2011

PHP-NukeXunta Electoral de Zona de Ferrol

Procedemento electoral


D. José María Furelos León, Secretario da Xunta Electoral de Zona de Ferrol.

CERTIFICO: Que dentro do prazo que establece o artigo 45 da Lei Orgánica 5/1985, de 19 de xuño do Réxime Electoral Xeneral, foron presentadas, ante esta Xunta Electoral de Zona por cada un dos municipios que integran a mesma, as candidaturas ás eleccións locais convocadas por Real Decreto 424/2011 de 28 de marzo que a continuación se expresan, tendo en conta a orde alfabética daqueles e o de presentación destas:



MUNICIPIO DE CEDEIRA




1.- Candidatura presentada por: Partido dos socialistas de Galicia-PSOE (PSdeG-PSOE)

Candidatos:

1.- JOSE LUIS VERGARA REY

2.- EMILIA DURAN FERNANDEZ

3.- MANUEL PEREZ RIOLA

4.- MARIA DEL CARMEN VERGARA REY

5.- JOSE BUSTABAD DOMINGUEZ

6.- FATIMA LOPEZ FERNANDEZ

7.- FRANCISCO HERMIDA MOSQUERA

8.- ELENA BELLO GARCIA

9.- MANUEL CANCIO SEQUEIRO

10.- MARIA DEL MAR LEIRA VILARELLE

11.- MANUEL MARTINEZ LOPEZ

12.- PATRICIA ST JOHN DANKO DANKO

13.- FRANCISCO XABIER CARRO GARROTE

Suplentes:

1.- JOSE JAVIER PEREZ PIÑON

2.- MARIA ANTONIA DIAZ NEBRIL

3.- VICENTE LOUREIRO REY



2.- Candidatura presentada por: Esquerda Unida (EU)


Candidatos:

1.- CRISTIAN MERA GONZALEZ

2.- ALEJANDRO DEL RIO BELLON

3.- JOSEFA PIÑON PRIETO

4.- IVAN REY VILABOY

5.- MARIA YOLANDA ROLLE VILELA

6.- JOSE MANUEL FRAGUELA BARCON

7.- ANA LOPEZ GARCIA

8.- ANTONIO JOSE PRIETO MARTINEZ

9.- RUBEN RIOLA FERNANDEZ

10.- MARTA QUINTANA GONZALEZ

11.- CARLOS GARCIA CACHAFEIRO

12.- ROSARIO GONZALEZ ALARCON

13.- MARIA JOSE SAAVEDRA FIGUEROA

Suplentes:

1.- GABRIEL AMENEIROS CRIBEIRO



3.- Candidatura presentada por: Partido Popular (P.P.)


Candidatos:

1.- LEOPOLDO RUBIDO RAMONDE

2.- ALFREDO VILELA SANTALLA

3.- LUIS RUBIDO RAMONDE

4.- MARIA LUISA PEREZ PRIETO

5.- ALMUDENA MOLINA PEREZ

6.- PABLO LUIS NEBRIL LOPEZ

7.- JUAN CARLOS ROMERO BECEIRO

8.- MARIA DEL PILAR PEREZ VILLAR

9.- MARIA JESUS SANESTEBAN IGLESIAS

10.- ANTONIO IGLESIAS PIÑON

11.- ELVIRA MARIA ALONSO NEBRIL

12.- OLGA IGLESIAS BEREIJO

13.- JOSE GERMAN GARCIA VEIGA

Suplentes:

1.- MARIA ANGELES SUAREZ BEREIJO

2.- OSCAR LOSADA CUPEIRO

3.- JUAN CHEDA LOURIDO

4.- VICTORIA CASTRO PARADA



4.- Candidatura presentada por: Converxencia Galega (CG)


Candidatos:

1.- RAQUEL PARDO ORJALES

2.- JUAN MANUEL TOJEIRO CASAL

3.- MARIA JOSE ORJALES GARCIA

4.- JOSE ANGEL RODRIGUEZ ALONSO

5.- JUAN JESUS PERMUY SAAVEDRA

6.- ANA BELEN VERGARA HERMIDA

7.- JORGE PIÑON PERNAS

8.- ROBERTO MUIÑO GOMEZ

9.- JOSE AMENEIROS PICOS

10.- CAROLINA HERMIDA DIAZ

11.- FRANCISCO JOSE VIDAL FEAL

12.- CELIA VILAR PIÑEIRO

13.- NOELIA MOLDES VIEITES

Suplente:

1.- ENDIKA PRIETO FERNANDEZ



5.- Candidatura presentada por: Bloque Nacionalista Galego (BNG)


Candidatos:

1.- MARIA JOSE RODRIGUEZ PEREZ

2.- ANDRES PERNAS DIAZ

3.- CRISTINA PRIETO LAGO

4.- ALEJANDRO BELLON FERNANDEZ

5.- SILVIA MARIA PICOS LORENZO

6.- LINO CASTRO LAGO

7.- MANUELA LOPEZ RODRIGUEZ

8.- ANTONIO JOSE LOPEZ MARTINEZ

9.- AMELIA FLORINDA MUIÑO NOVO

10.- FRANCISCO JOSE PEREZ PIÑON

11.- MARIA VICTORIA PEREZ FREIRE

12.- FERNANDO IGLESIAS BOUZA

13.- ANGELES PEREZ BOUZA

Suplentes:

1.- CARLOS GONZALEZ SEDES

2.- MARIA PAZ DIAZ PAZOS

3.- FRANCISCO LOURIDO REY

4.- MARIA ERMITAS LORENZO ARRIBI

5.- FERNANDO AMENEIROS GRAÑA

6.- MARIA HERMITAS LOPEZ PEREZ

7.- XOAN XOSE RODRIGUEZ PEREZ



6.- Candidatura presentada por: TERRA GALEGA (TEGA)

Candidatos:

1.- XERMAN TOBIO PADIN

2.- SANDRA MONTEIRO YAÑEZ

3.- DANIEL FERRERO FERNANDEZ

4.- LAURA BEREIJO NEBRIL

5.- DANIEL PEREZ GARCIA

6.- MARIA SANDRA POUSO FUSTES

7.- DANIEL MARTINEZ RODRIGUEZ

8.- LAURA GARCIA TORRALBA

9.- FERNANDO DIAZ ROMERO

10.- MARIA MILAGROS BEREIJO GOMEZ

11.- MARINO VARELA RODRIGUEZ

12.- SUSANA CIENFUEGOS SUAREZ

13.- ANDRES PICOS ARRIVI



Link: BOPONLIne



 
     Enlaces Relacionados
· Más Acerca de PHP-Nuke
· Noticias de Tono


Noticia más leída sobre PHP-Nuke:
Concello de Cedeira - Municipais Maio 2011


     Votos del Artículo
Puntuación Promedio: 0
votos: 0

Por favor tómate un segundo y vota por este artículo:

Excelente
Muy Bueno
Bueno
Regular
Malo


     Opciones

 Versión Imprimible Versión Imprimible


"Concello de Cedeira - Municipais Maio 2011" | Entrar/Crear Cuenta | 0 Comentarios
Los comentarios son propiedad de quien los envió. No somos responsables por su contenido.

No se permiten comentarios Anónimos, Regístrate por favor




© 2003-2013 Café Bar A MARINA
Tódolos dereitos reservados



PHP-Nuke Copyright © 2005 por Francisco Burzi. Este es software libre y puedes redistribuirlo bajo licencia GPL. PHP-Nuke no cuenta con absolutamente ninguna garantía
Página Generada en: 0.11 Segundos